Sutarčių rengimas ir įgyvendinimas 2018-2019 m.: rekomendacijos ir teisių gynimo būdai kilus ginčui

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Sutarčių sudarymas ir iš jų galintys kilti ginčai bei jų prevencija yra kiekvienos įmonės, įstaigos ir, žinoma, teisininko neatskiriama darbo ir verslo vykdymo dalis. Šiame seminare bus nagrinėjami pagrindiniai sutarčių rengimo principai ir praktika žvelgiant iš ginčų teisės eksperto perspektyvos. Visi dalyviai:
- sužinos pagrindinius sutarčių sudarymo elementus: dėl kokių pradinių sąlygų teismų praktikoje dažniausiai kyla ginčai ir kaip ginčytinas sąlygas geriau suformuluoti sudarant sutartis;
- sužinos, kokią taikytiną teisę geriausia pasirinkti sutartyse su užsienio kontrahentu: analizuojamos Europos sutarčių teisės perspektyvos ir tendencijos;
- nagrinės naujausius teisių gynybos būdus, kilus sutartiniams ginčams, ir kaip pasirinkti tinkamiausią iš jų esant sutarties pažeidimui.

APIE LEKTORIUS. Seminarą veda advokatė prof. dr. Solveiga Palevičienė ir prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.

Advokatė prof. dr. Solveiga Palevičienė – asocijuota partnerė advokatų kontoroje GLIMSTEDT. Mykolo Romerio Universiteto Civilinės ir komercinės teisės docentė, buvusi LR Prezidento vyriausioji patarėja teisės klausimais, Teisės grupės vadovė.

Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, LR civilinio proceso kodekso rengėjas bei tobulintojas, Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus narys ekspertas. Mokslinių tyrimų sritys – civilinis procesas, romėnų teisė, notariatas. Profesorius yra daugelio mokslinių publikacijų lietuvių, lenkų, rusų, vokiečių, anglų kalbomis autorius, vadovėlių „Romėnų teisė“, „Civilinio proceso teisė“ bendraautoris bei Civilinio proceso kodekso komentaro bendraautoris. Vytautas Nekrošius aktyviai dalyvauja akademinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime bei įstatymų leidyboje, skaito pranešimus Lietuvoje bei tarptautinėse konferencijose.

Temos:

1 dalis. Advokatė prof. dr. Solveiga Palevičienė (9.00–14.45 val.).

  • Sutarčių vykdymas. Bendradarbiavimo ir sąžiningumo pareigos praktinė reikšmė bei šių principų pažeidimo pasekmės. Piktnaudžiavimo teise sutartiniuose santykiuose pasekmės. Nesąžiningos sutarties sąlygos.
  • Sutarties pakeitimas iš esmės pasikeitus aplinkybėms. Sutarties atsisakymas dėl esminės šalių nelygybės. Kiti sutarties pakeitimo / nutraukimo pagrindai ir sąlygos.
  • Esminis sutarties pažeidimas ir sutarties nutraukimo pasekmės.
  • Sutartinė atsakomybė, sutartinės ir deliktinės atsakomybės konkurencija, nuostolių atlyginimo ir apskaičiavimo problematika, negautų pajamų ir grynai ekonominio pobūdžio žalos atlyginimas.

2 dalis. Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius (15.00–16.30 val.).

  • Teisių gynimo būdai kilus ginčui.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams taikoma 10 proc. nuolaida.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-12-06 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Į kalendorių 2018-12-06 9:002018-12-06 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Sutarčių rengimas ir įgyvendinimas 2018-2019 m.: rekomendacijos ir teisių gynimo būdai kilus ginčuiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Sutarčių rengimas ir įgyvendinimas 2018-2019 m.: rekomendacijos ir teisių gynimo būdai kilus ginčui Seminaro data: 2018-12-06 Seminaro vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Sutarčių rengimas ir įgyvendinimas 2018-2019 m.: rekomendacijos ir teisių gynimo būdai kilus ginčui"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 150.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/sutarciu-rengimas-ir-igyvendinimas-2018-2019-m-rekomendacijos-ir-teisiu-gynimo-budai-kilus-gincui-2/