Skolų išieškojimas Lietuvoje ir svetur: pagrindai, taisyklės, praktiniai patarimai

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Sėkmingas skolos išieškojimas – kompleksinis ir ne visada paprastas procesas. Jis gali reikalauti nemažų laiko, finansinių sąnaudų bei dažnai suponuoja teisinės pagalbos poreikį. Kokie yra skolų išieškojimo Lietuvoje ir užsienyje teisiniai pagrindai ir principai? Kokie būdai ir galimybės egzistuoja ir yra žinotini, siekiant teisine tvarka atgauti skolas? Ką daryti ir ko vengti siekiant skolos išieškojimo procesą efektyvinti? Su kokiais trukdžiais susiduriama ikiteisminėje stadijoje, bylinėjimosi metu ir jau turint įsiteisėjusį teismo sprendimą? Atsakymus į šiuos ir kitus su skolų išieškojimu Lietuvoje bei svetur susijusius klausimus, naudingus praktinius patarimus išgirsite advokatės vedamo seminaro metu.

APIE LEKTORĘ. Seminarą veda advokatė Rasa Grambaitė-Pusčienė.

Rasa Grambaitė-Pusčienė - advokatė, bnt attorneys in CEE Vilniaus biuro vyriausioji teisininkė, turinti daugiau nei septynerių metų darbo didžiausiose Baltijos šalių advokatų kontorose patirtį. Advokatė specializuojasi komercinės teisės srityje, pagrindinės jos praktikos kryptys – teisminiai ginčai, įskaitant tarptautinį bylinėjimąsi, nekilnojamojo turto teisė, transporto teisė, įmonių teisė. Be nuolatinio darbo atstovaujant klientams, vedant jų bylas, konsultuojant kasdienėje veikloje kylančiais ar sudėtingais, kompleksiniais teisiniais klausimais, advokatė taip pat veda mokymus viešojo ir verslo sektoriaus atstovams, teisininkams praktikams, rengia publikacijas aktualia teisine tematika, yra Lietuvos advokatūros Civilinės ir civilinio proceso teisės komiteto narė.

Temos:

I dalis

 • Skolos atgavimo strategija:
  • Priemonės ir būdai ikiteisminėje stadijoje;
  • Bylinėjimasis: „už“ ir „prieš“;
  • Vykdymo procesas: pagrindiniai principai ir galimybės.

II dalis

 • Skolos prisiteisimas Lietuvoje:
  • Teisminių procesų rūšys: kurį ir kada rinktis?
  • Reikalavimo įvykdymo užtikrinimas: reikšmė ir taikymo sąlygos;
  • Kreditoriaus „indėlio“ svarba.

III dalis

 • Skolos išieškojimas užsienio valstybėse:
  • Kada tenka / verta kreiptis į užsienio teismus?
  • Skolos prisiteisimo ES valstybėse procesai;
  • Teismo sprendimo pripažinimas ir vykdymas kitoje ES valstybėje;
  • Esminiai skolų išieškojimo ne ES valstybėse ypatumai.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams taikoma 10 proc. nuolaida.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).
Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-11-08 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2018-11-08 10:002018-11-08 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Skolų išieškojimas Lietuvoje ir svetur: pagrindai, taisyklės, praktiniai patarimaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Skolų išieškojimas Lietuvoje ir svetur: pagrindai, taisyklės, praktiniai patarimai Seminaro data: 2018-11-08 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Skolų išieškojimas Lietuvoje ir svetur: pagrindai, taisyklės, praktiniai patarimai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 110.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/skolu-isieskojimas-lietuvoje-ir-svetur-pagrindai-taisykles-praktiniai-patarimai/