Retorika. Retoterapija.

Mokymų trukmė
16 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

„Kalbėk, kol save pažinsi“.
Retorika – vienas seniausių žmonijos menų.  Daugelis mano, kad retorika, tai būdas įtaigiai išreikšti mintis, įtikinti, manipuliuoti, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė. Retorika, tai sąmoningas kalbėjimas, kuris visiškai skiriasi nuo mūsų kasdienio, nesąmoningo kalbėjimo. Kur yra retorikos esmė?
Retorika ir naujasis terminas retoterapija, tai menas kalbant pažinti save, atrasti savo tikrąjį aš ir suteikti savo gyvenimui daugiau spalvų.

teorija_praktika

Praktiniai 2 dienų mokymai su lektoriumi, mokymų treneriu, knygos „Retorika. Retoterapija“ autoriumi - Donaldas Duškinas.

Donaldas Duškinas - lektorius, mokymų treneris, gyvenimo pusiausvyros koučingo (life coaching) specialistas (ICU-ICTA sertifikacija), sąmoningo kvėpavimo mokytojas („One sky international“, Dan Brule mokinys), turintis 16 metų asmeninio tobulėjimo, viešojo kalbėjimo, komandos formavimo, aktyvaus pardavimo, sėkmingų derybų, laiko planavimo, streso valdymo ir kt. mokymų vedimo patirtį. Profesionalus dramos teatro režisierius bei aktorius. Sertifikuotas vaikščiojimo žarijomis treneris („Eight Directions“, Švedija). Sertifikuotas transformacinės meditacijos mokytojas. REIKI Meistras Mokytojas.

 

Mokymuose gilinsimės ir praktikuosim penkis pagrindinius RETORIKOS / RETOTERAPIJOS elementus:

1.    Mūsų įsitikinimai.
„Pakeiskite būdą, kuriuo jūs žiūrite į aplinką, ir pasikeis aplinka, į kurią jūs žiūrite.“ (Wayne W. Dyer)
Įsitikinimai, tai taisyklių rinkinys kuris gali riboti arba palaikyti. Šiuo „taisyklių rinkiniu“ mes vadovaujamės kasdienėje asmeninėje ir profesinėje veikloje. Tarp žmonių labiausiai dominuoja ribojantys įsitikinimai – baimė, nepasitikėjimas, tad labai svarbu atlikti savo įsitikinimų analizę ir atsakyti sau – Ar mano įsitikinimai mane palaiko ar riboja? Ar vedamas savo įsitikinimų galiu kalbėti viešai? Mūsų kalbėjimas priklauso nuo mūsų tikėjimo savimi. Visos baimės gali tapti stiprybėmis!

2.     Mūsų kvėpavimas.
Žodis, gimstantis kvėpuojant, yra pati žmogaus dvasia.
Sąmoningo kvėpavimo praktikos metu atsipalaiduojama taip giliai, jog atsiranda galimybė paleisti emocinius blokus esančius giliai pasamonėje. Žmogus po sąmoningo kvėpavimo praktikos gali patirti emocinę, psichinę, dvasinę minčių švarą, širdies atsivėrimo jausmą. Fizinis kūnas atgyja, tampa gyvybingesnis, mintys nurimsta, emocijos harmonizuojasi, dvasia tampa pakylėta.
Kas valdo kvėpavimą, tas valdo situaciją“- tokia žinomos minties variacija puikiai tinka žmogui, kalbančiam su auditorija.
Koks jis, mano kvėpavimas? Ar kvėpuoju diafragma ar krūtine? Ar mano kvėpavimas teka laisvai ar kažkur užsispaudžia? Ar kvėpuoju tik nesąmoningai, kad palaikyčiau egzistenciją, ar priešingai – moku kvėpuoti sąmoningai?

3.      Mūsų kūnas.
Savimi pasitikinčiu žmogumi norisi tikėti. Atpalaiduotas kūnas spinduliuoja pasitikėjimą Atpalaiduotas ir laisvas kūnas grąžina mums gyvenimo džiaugsmą.. Spręsti mums. Ar mano kūnas – tik rėmas galvai paremti, ar šventykla, kurioje gyvena Dievas?

4.    Mūsų balsas.  
Išlavintas, „savas“ balsas glosto ausį ir pasiekia aplinkinių širdis. Koks jis „mano“ balsas?

5.    Algoritmai.
Kiekvienas turime galimybę tapti laisvu žmogumi. Kiekvienas galime kalbėti įtaigiai ir kurti kalbos šedevrus. Kiekvienas galime atrasti savo Kelią į savo vidinę laisvę! Vieni tą žino, o kitiems tą reikia priminti. Instrukcijos įtaigiai kalbai parengti ir pasiruošti. Kokios jos?

Mokymų temos:
•    Kalbėk, kol save pažinsi. Saviprezentacija: “Kas aš?”
•    9 didieji ribojantys įsitikinimai,  lydintys mus per gyvenimą, kaip juos transformuoti į stiprybes.
•    Baimė kalbėti viešai. Žmonių baimė. Iš kur ji ateina ir kaip ją suvaldyti?
•    Pagrindinės gyvenimo vertybės.
•    Asmeninė misija. Kaip ją suvokti?
•    Kvėpavimas. Kūnas. Balsas.
•    Kvėpavimo stebėjimas. Atodūsis ir žiovulys. Sujungtas – cirkuliacinis kvėpavimas. Bazinės kvėpavimo praktikos.
•    Kūno skanavimo praktikos.
•    Balso lavinimo pratybos.
•    Algoritmai (instrukcijos įtaigiai kalbai parengti ir pasiruošti).
•    Nuo ko priklauso ar manęs klausys auditorija? Aristotelio trikampis: aš, auditorija, kalbos turinys.
•    Viešo kalbėjimo nuodėmės ir džiaugsmai.
•    Įtaigumas viešajame kalbėjime – kas tai?
•    Įtaigios kalbos struktūra: turinys ir forma.
•    Įtaigaus kalbėjimo dėsniai.
•    Auditorijos valdymo metodai.
•    Rašymo meditacija.
•    Mokymų refleksija.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna mokymų medžiagą ir el. mokymų dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val.
Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: Nuo 2019-05-16 iki 2019-05-17 Miestas: Vilnius Vieta: ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Į kalendorių 2019-05-16 09:002019-05-17 16:00Europe/VilniusCountline Seminarai: Retorika. Retoterapija.UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Retorika. Retoterapija. Seminaro data: 2019-05-16 Seminaro vieta: ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 16:00 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: Nuo 2019-10-10 iki 2019-10-11 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „Daugirdas“, Į kalendorių 2019-10-10 09:002019-10-11 16:00Europe/VilniusCountline Seminarai: Retorika. Retoterapija.UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Retorika. Retoterapija. Seminaro data: 2019-10-10 Seminaro vieta: Viešbutis „Daugirdas“, Kaunas , Kursų laikas: 09:00 - 16:00 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Daugirdas“, Kaunas , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Retorika. Retoterapija."

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 230.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/retorika-retoterapija/