Muitinė vertė: licenciniai mokesčiai, sandorių kainodara ir su tuo susijusios muitinės vertės tikslinimo procedūros

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

APIE LEKTORIŲ. Seminarą vedą Monika Bielskienė - advokatų kontoros WALLESS mokesčių komandos narė, specializuojasi mokestinių ginčų, mokesčių atitikties ir muitų teisės srityse. Prieš pradėdama dirbti WALLESS, dirbo Advokatų kontoroje Ellex, taip pat Mokestinių ginčų komisijoje. Turi muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją.

Muitinės vertės sudedamosios dalys – teisingų mokėtinų importo mokesčių apskaičiavimo pagrindas. Neretai muitinis vertinimas – platesnio požiūrio į pavienį importą ir detalių sudėliojimo klausimas. Vieni iš platesnio požiūrio reikalaujančių aspektų susiję su sandorių kainodaros koregavimais bei licenciniais mokesčiais, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai tolimi konkrečioms importuojamoms prekėms. Seminare aptarsime daug klausimų sukėlusią ESTT praktiką abiem klausimais, analizuosime praktines situacijas bei paliesime praktinius tikslinimo procedūros niuansus.

Temos:

  • Muitinės vertės samprata ir sudėtiniai elementai;
  • Licencinių mokesčių įtraukimo į muitinę vertę specifika: kas, kaip ir kokia apimtimi?
  • Sandorių kainodara: bendrieji principai;
  • Prekių vertės koregavimas pagal muitinio vertinimo ir sandorių kainodaros taisykles;
  • Praktiką apvertęs ESTT sprendimas. Kaip elgtis toliau?
  • Muitinės vertės tikslinimo procedūra ir niuansai.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-05-16 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių 2019-05-16 09:002019-05-16 12:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Muitinė vertė: licenciniai mokesčiai, sandorių kainodara ir su tuo susijusios muitinės vertės tikslinimo procedūrosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Muitinė vertė: licenciniai mokesčiai, sandorių kainodara ir su tuo susijusios muitinės vertės tikslinimo procedūros Seminaro data: 2019-05-16 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 12:45 val. Seminaro trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Muitinė vertė: licenciniai mokesčiai, sandorių kainodara ir su tuo susijusios muitinės vertės tikslinimo procedūros"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 70.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/muitine-verte/