Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamai

Mokymų trukmė
7 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Už viską atsakingas vadovas. Arba dalį atsakomybės deleguoja atsakingiems darbuotojams. Tačiau supratimą apie įmonėje vykstančius procesus vadovas privalo turėti:
• Kaip įsigilinti į buhalterines vingrybes ir prisiimti atsakomybę už apskaitos politikos nustatymą?
• Ar metinės finansinės ataskaitos neapribos galimybės dalyvauti konkursuose, viešuosiuose pirkimuose, gauti kreditorių mokėjimo atidėjimus?
• Kaip sekti finansinę būklę ir kokie įrankiai padeda koreguoti susidariusią padėtį?

2019 metų mokesčių reforma palietė kiekvieną įmonę. Kokios jos pasekmės Jūsų vadovaujamoje įmonėje? Aptarsime Jūsų prievoles ir galimybes lengviausiai prisitaikyti prie mokesčių pakeitimų. Ar Jūsų įmonės darbuotojai supranta mokesčių reformos pasekmes ir dėl to nekils darbo ginčų?
Ar gera Jūsų įmonės reputacija Mokesčių administratoriaus vertinimu? Kas bus vertinama ir kaip tai atsilieps Jūsų įmonės veiklai?
Šiuos klausimus su praktiniais pavyzdžiais nagrinėsime seminaro metu. Ir, žinoma, atsakysime į dalyvių klausimus.

 

APIE LEKTORIUS. Seminarą veda auditorė Jurgita Navikienė ir advokatas Egidijus Langys.

Jurgita Navikienė –auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje. J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Egidijus Langys – Mykolo Romerio universiteto Mediacijos katedros lektorius, advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris. Pagrindinės Egidijaus Langio veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo, fizinių asmenų bankroto teisė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai (mediacija, arbitražas), šeimos teisė, atstovavimas teismuose.

Temos:

1 dalis. Advokatas Egidijus Langys (9.00–11.30 val.).

 • Juridinio asmens vadovo ir dalyvio (akcininko) atsakomybės atribojimas (faktinis vadovas, dalyvio ir vadovo santykis ir jų reikšmė);
 • Vadovo ir dalyvio solidariosios bei subsidiariosios atsakomybės santykis;
 • Įmonės vadovo ir dalyvio (akcininko) civilinė atsakomybė bei jos taikymo sąlygos (vadovo atsakomybė už žalą bendrovei, žalą kreditoriams, nesikreipimas į teismą dėl bankroto bylos kėlimo nemokiai įmonei ir kt.);
 • Įmonės vadovo baudžiamoji atsakomybė bei jos taikymo sąlygos;
 • Įmonės vadovo administracinė atsakomybė bei jos taikymo sąlygos (akcininko teisių pažeidimas);
 • Naujausia teismų praktika, reglamentuojanti vadovo ir dalyvio (akcininko) atsakomybę.

2 dalis. Auditorė Jurgita Navikienė (11.30–15.45 val.).

Mokesčių reforma – ar tinkamai jai pasiruošta?

 • Darbo sutarčių pakeitimas – ar užteko tik perskaičiuoti darbo užmokestį?
 • Nepatikimo mokesčių mokėtojo kriterijai – ar galės būti pritaikyti Jūsų įmonei?
 • Neapmokestintų pajamų „ištraukimas iš šešėlio“ – ar „švarus“ Jūsų ir Jūsų įmonės kapitalas?

Atsakomybė dėl buhalterinės apskaitos: ar už viską atsakingas vadovas? Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms.

Išmanioji VMI: kaip ji keičia apskaitos politiką ir įmonės veiklos procesus? Kiek tai kainuoja?

Finansinė apskaita: nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų.
Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
Pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo principai. Kokios grėsmės dėl nepakankamo veiklos pelningumo?

Balanso sudarymo ypatumai ir pavyzdžiai. Vadovo atsakomybė pagal Akcinių bendrovių įstatymą dėl nuosavo kapitalo.
Pinigų srautų ataskaitos nauda.
Aiškinamasis raštas, metinis pranešimas: informacijos atskleisti tiek, kiek reikia.
Audito prievolė.
Finansinės analizės rodikliai, padedantys įvertinti finansines ataskaitas.
Kūrybinės apskaitos aspektai.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams kaina 190 EUR + PVM

Išskirtinis dėmesys kiekvienam dalyviui, dalyvių grupė iki 20 asmenų!

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 09.00–15.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.15–10.30 val. ir 14.30-14.45 val.  (kava, arbata, saldumynai), 12.00–13.00 val. (pietūs).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-02-13 Miestas: Raudondvaris Vieta: Raudondvario dvaras, Į kalendorių 2019-02-13 09:002019-02-13 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamai Seminaro data: 2019-02-13 Seminaro vieta: Raudondvario dvaras, Raudondvaris , Kursų laikas: 09:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 09.00–15.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.15–10.30 val. ir 14.30-14.45 (kava, arbata, saldumynai), 12.00–13.00 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Raudondvario dvaras, Raudondvaris , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2019-02-14 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Pacai“, Į kalendorių 2019-02-14 09:002019-02-14 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamai Seminaro data: 2019-02-14 Seminaro vieta: Viešbutis „Pacai“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 09.00–15.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.15–10.30 val. ir 14.30-14.45 (kava, arbata, saldumynai), 12.00–13.00 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Pacai“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Mokesčių reforma vadovams paprastai ir suprantamai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 240.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/mokesciu-reforma-vadovams-paprastai-ir-suprantamai/