Lėšų telkimas (angl. fund-raising): kaip pritraukti lėšų ir sėkmingai įgyvendinti projektus

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Stanislava Skuodytė yra diplomuota ekonomistė, daugiau nei dešimtį metų dirbusi Europos Komisijoje, vėliau Švedijos tarptautiniame liberalų centre, turinti didelę projektų rengimo, vertinimo bei įgyvendinimo patirtį. Ketverius metus S. Skuodytė buvo atsakinga už lėšų telkimą ir bendravimą su donorais ir rėmėjais Europos humanitariniame universitete, dirbo su partneriais Vokietijoje, Švedijoje, Čekijoje, Lietuvoje. Dalyvavo lėšų telkimo (angl. fundraising) mokymuose, bendradarbiavo su konsultantais iš JAV, Jungtinės Karalystės, buvo konsultantė ruošiant Lietuvos filantropijos strategiją. Šiuo metu dirba Vilniaus universiteto fondo vadove, konsultuoja lėšų telkimo klausimais, veda mokymus.

Temos:

Seminaro metu pristatomos filantropijos, lėšų telkimo sampratos, pateikiami lėšų telkimo ir pinigų rinkimo skirtumai. Seminaro dalyviai turės galimybę į lėšų telkimą pažvelgti kitu kampu – kaip į būdą sėkmingai įgyvendinti sumanytas idėjas, skatinti bendruomeniškumą, burti bendraminčius ir visa tai daryti smagiai ir su pasitenkinimu.

Teorinėje seminaro dalyje nagrinėjami šie pagrindiniai klausimai:

  • Kas yra lėšų telkimas (angl. fund-raising)?
  • Kaip pradėti telkti lėšas?
  • Kaip užmegzti ir palaikyti ryšius su esamais ir potencialiais rėmėjais?
  • Kodėl svarbu turėti gerą duomenų bazę?
  • Kokios savybės yra būtinos lėšų telkėjui?

Praktiniai užsiėmimai padės įtvirtinti gautas žinias ir paskatins lėšų telkimą paversti įtraukiančia ir pasitenkinimą keliančia veikla.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata), 12.45–13.45 val. (pietūs).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-02-09 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių 2018-02-09 10:002018-02-09 15:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Lėšų telkimas (angl. fund-raising): kaip pritraukti lėšų ir sėkmingai įgyvendinti projektusUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Lėšų telkimas (angl. fund-raising): kaip pritraukti lėšų ir sėkmingai įgyvendinti projektus Seminaro data: 2018-02-09 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata), 12.45–13.45 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Registracija į renginį „Lėšų telkimas (angl. fund-raising): kaip pritraukti lėšų ir sėkmingai įgyvendinti projektus"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/lesu-telkimas-angl-fund-raising-kaip-pritraukti-lesu-ir-sekmingai-igyvendinti-projektus/