Komercinis arbitražas ir mediacija

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Mediacija ir komercinis arbitražas – tai sparčiai populiarėjantys ir ypač lankstūs ginčų sprendimo būdai, kurie pasižymi privatumu ir konfidencialumu.

Seminare lektoriai, nagrinėdami praktines situacijas ir duodami patarimų, kaip dalyvaujant komerciniame ginče pasinaudoti arbitražo ir mediacijos teikiamomis galimybėmis:

- išaiškins, kokie pagrindiniai reguliavimo pakeitimai ir tarptautinės naujovės formuoja ginčų sprendimo proceso praktiką;
- atsakys, kaip pasinaudoti mediacijos ir arbitražo procesų lankstumu, kad ginčas būtų išspręstas kuo greičiau ir mažiausiomis sąnaudomis;
- analizuos mediacijos ir arbitražo proceso eigą, įrodinėjimo ypatumus ir sprendimo įgyvendinamumą.

APIE LEKTORIUS. Seminarą veda prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Andžej Maciejevski.

Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, LR civilinio proceso kodekso rengėjas bei tobulintojas, Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus narys ekspertas. Mokslinių tyrimų sritys – civilinis procesas, romėnų teisė, notariatas. Profesorius yra daugelio mokslinių publikacijų lietuvių, lenkų, rusų, vokiečių, anglų kalbomis autorius, vadovėlių „Romėnų teisė“, „Civilinio proceso teisė“ bendraautoris bei Civilinio proceso kodekso komentaro bendraautoris. Vytautas Nekrošius aktyviai dalyvauja akademinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime bei įstatymų leidyboje, skaito pranešimus Lietuvoje bei tarptautinėse konferencijose.

Andžej Maciejevski – Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas, pretendentų į teisėjus egzamino komisijos narys.

Temos:

1 dalis. Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius (10.00–11.30 val.).

  • Arbitražo proceso konfidencialumas vs. teisminio proceso viešumas;
  • Galimybė šalims susitarti dėl arbitrų, ginčo nagrinėjimo vietos, kalbos ir bylos nagrinėjimo taisyklių;
  • Arbitražu priimtų sprendimų neskundžiamumas;
  • Arbitražų sprendimų pripažinimas ir vykdymas užsienyje bei vykdomųjų raštų išdavimas Lietuvoje.

2 dalis. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Andžej Maciejevski (11.45–13.15 val.).

  • Mediacijos proceso eiga ir kokie pranašumai prieš teisminį procesą;
  • Patarimai ginčo šalims mediacijos procese; koks įrodinėjimo procesas ir teikiama dokumentacija;
  • Proceso įforminimas ir sprendimų įgyvendinimas.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams taikoma 10 proc. nuolaida.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-11-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2018-11-19 10:002018-11-19 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Komercinis arbitražas ir mediacijaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Komercinis arbitražas ir mediacija Seminaro data: 2018-11-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Komercinis arbitražas ir mediacija"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/komercinis-arbitrazas-ir-mediacija/