Interaktyvus seminaras „Kaip tinkamai užkirsti kelią korupcijai: korupcijos prevencija“

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Sergejus Muravjovas yra „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas. Sergejus vadovauja TILS nuo 2008 m. Jis yra „Baltosios bangos“ iniciatyvos tarybos narys, „Žinių radijo“ patariamosios tarybos narys bei Vilniaus m. Centro poliklinikos ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės stebėtojų tarybų narys, RSVA Garbės teismo narys. Sergejus taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Jis baigė magistro studijas Leideno universitete, bakalauro studijas Utrechto universitete ir Vilniaus universitete.

Šio seminaro tikslas – pasidalinti naujausiais atradimais ir tendencijomis antikorupcijos ir skaidrumo srityje bei skirti ypatingą dėmesį būdams, kaip užkirsti kelią korupcijai kasdienėje įstaigos veikloje. Antroje seminaro dalyje aptarsime, kaip nustatyti aiškius ir įgyvendinamus įstaigos tikslus ir matuoti antikorupcinę sėkmę, išnagrinėsime įvairias praktines situacijas ir būdus reaguoti į korupcines rizikas.

Temos:

 • Trumpas seminaro dalyvių prisistatymas: kas mes ir kodėl čia susirinkome? 
 • Interaktyvus antikorupcinis pratimas;
 • Korupcijos prevencijos ABC:
  • Pasaulinės antikorupcijos ir skaidrumo tendencijos;
  • Korupcijos rizikos viešuosiuose pirkimuose;
  • Lobizmas ir įtakos darymas Lietuvoje;
  • Interesų deklaravimas ir interesų konfliktai;
  • Dovanų politika;
  • Naujas pranešėjų apsaugos reguliavimas;
  • Kuo skiriasi skaidrumo ir korupcijos tyrimai ir nuo ko pradėti įstaigų vadovams? Praktiniai pavyzdžiai;
  • Elgesio mokslai ir korupcijos prevencija.
 • Praktinis interaktyvus pratimas I: ar Jūsų įstaiga sėkmingai užkerta kelią korupcijai? Antikorupcinių programų ir tikslų vertinimas; 
 • Praktinis interaktyvus pratimas II: situacijų aptarimas;
 • Seminaro aptarimas ir vertinimas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 09.00–13.00 val. Registracija 8.30–09.00 val. Pertrauka: 10.45–11.00 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-05-15 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2019-05-15 09:002019-05-15 13:00Europe/VilniusCountline Seminarai: Interaktyvus seminaras „Kaip tinkamai užkirsti kelią korupcijai: korupcijos prevencija“UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Interaktyvus seminaras „Kaip tinkamai užkirsti kelią korupcijai: korupcijos prevencija“ Seminaro data: 2019-05-15 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 13:00 val. Seminaro trukmė: 09.00–13.00 val. Registracija 8.30–09.00 val. Pertrauka: 10.45–11.00 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Interaktyvus seminaras „Kaip tinkamai užkirsti kelią korupcijai: korupcijos prevencija“"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 99.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/kaip-tinkamai-uzkirsti-kelia-korupcijai-korupcijos-prevencija/