Kaip paprastai naudoti buhalterinius duomenis efektyviam sprendimų priėmimui

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

APIE LEKTORIŲ. Seminarą veda Džiugas Masiulionis – OP Corporate Bank Baltijos Šalių Verslo Analitikų vadovas, turintis per 10 metų praktinio darbo audito, korporatyvinių finansų, finansų analizės, finansavimo srityse patirties. Dirbęs tokiose įmonėse kaip „PricewaterhouseCoopers“, „Swedbank“, „OP Corporate bank“ ir kt.

• Apskaitos duomenys (ne)padeda priimti verslo sprendimus.
• Pelnas netampa pinigais, nuolat trūksta apyvartinių lėšų.
• Apskaita skatina sąnaudų mažinimą, bet ne verslo plėtrą.

Apskaita atsirado dar senovės Mesopotamijoje ir plėtojosi tobulinant raštą, aritmetiką ir pinigus. Šiuolaikinė apskaita, įskaitant GAAP ir IFRS, buvo ištobulinta tik XX a. Pagrindinis apskaitos standartų tikslas buvo suvienodinti finansines ataskaitas, padaryti informaciją palyginamą, taip supaprastinant sprendimų priėmimą investuotojams, kreditoriams ir vadovams.

Tačiau daugelis vadovų ir finansininkų suprato, kad, net kruopščiai laikantis apskaitos standartų, sunku priimti prasmingus verslo sprendimus daugelyje sričių, įskaitant kainodarą, investicijas, plėtrą ir kt. Tuomet pradėta plėtoti vadovybės apskaita, kuri padeda vadovams ir kitiems sprendėjams priimti informuotus, įžvalgius, prasmingus ir greitus sprendimus nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Temos:

  • Verslo tikslas: kas versle svarbu savininkui / vadovui?
  • Kokiu tikslu ruošiamos ataskaitos ir kiek detalios jos turėtų būti?
  • Verslas veikia kaip sistema, bet ne atskiri departamentai.
  • Kaip prognozuoti pajamas, sąnaudas (kintamos ir iš dalies kintamos) ir balansą (investicijos, apyvartinis kapitalas)?
  • Kada reikia biudžetuoti pinigų srautus?
  • Kaip matuoti verslo sprendimus (investicijos kainodara ir etc.)?

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams taikoma 10 proc. nuolaida.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietų pertrauka).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-03-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2019-03-19 10:002019-03-19 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kaip paprastai naudoti buhalterinius duomenis efektyviam sprendimų priėmimuiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kaip paprastai naudoti buhalterinius duomenis efektyviam sprendimų priėmimui Seminaro data: 2019-03-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Kaip paprastai naudoti buhalterinius duomenis efektyviam sprendimų priėmimui"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/kaip-paprastai-naudoti-buhalterinius-duomenis-efektyviam-sprendimu-priemimui/