Kaip iš buhalterinės apskaitos duomenų įvykdyti GPAIS prievoles?

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Excel‘iniais dokumentais 2019 metais GPAIS prievolių jau nebereikėtų vykdyti – visi duomenys turi būti imami iš buhalterinės apskaitos programos. Ką daryti ir kaip?


GPAIS prievolė „supriešino“ įmonių buhalterius ir aplinkos specialistus. Vieni kalba „skaičių ir dokumentų“ kalba, kiti, gi aiškina, kad apskaitoje turi būti apskaitomos viskas, ko reikalauja GPAIS prievolės. Ar įmanoma šį „nesusipratimą“ kaip nors suderinti ir ką daryti buhalteriui, kuriam GPAIS prievolė uždėta? Ką daryti ir tuo atveju, kai GPAIS duomenų įvedimą atlieka kita įmonė – ar galima aklai pasitikėti ten dirbančių darbuotojų kompetencija. Vis dėlto nei buhalteriams, nei GPAIS specialistams nuo taisyklių nukrypti nereikėtų.
Seminaro metu gilinsimės į praktinius pavyzdžius – nuo krovinio gavimo į sandėlį iki jo išsiuntimo – kaip ir kokius duomenis įvesti buhalterinės apskaitos programą. Apžvelgsime visas GPAIS prievoles – pakuotes, apmokestinamuosius gaminius, atliekas.
Aptarsime vidinių tvarkų dėl GPAIS prievolių būtinybę.

APIE LEKTORĘ. Jurgita Navikienė – Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn.

Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Temos:

Kas privalo apskaitą vykdyti GPAIS? Kas šios prievolės gali išvengti?

Duomenų įvedimas į GPAIS – pakuotės, apmokestinamieji gaminiai, elektros ir elektronikos įranga, transporto priemonės, akumuliatoriai ir baterijos, alyvos. Atliekos.

Duomenų įvedimas į buhalterinės apskaitos programą dėl GPAIS prievolių:

-          kokiu detalumu,

-          kaip dažnai,

-          ar galima „duomenis stambinti“?

Vidinės tvarkos dėl GPAIS prievolių vykdymo;

Mokesčio už aplinkos teršimą objektas, tarifai;

Atleidimas nuo mokesčio;

Pažymos ir deklaracijų formos, jų pildymas.

 

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro dienotvarkė:
Trukmė 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai),13.15–14.15 val. (pietūs).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-05-21 Miestas: Klaipėda Vieta: Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Į kalendorių 2019-05-21 10:002019-05-21 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kaip iš buhalterinės apskaitos duomenų įvykdyti GPAIS prievoles?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kaip iš buhalterinės apskaitos duomenų įvykdyti GPAIS prievoles? Seminaro data: 2019-05-21 Seminaro vieta: Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Klaipėda , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Klaipėda , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Kaip iš buhalterinės apskaitos duomenų įvykdyti GPAIS prievoles?"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
be pietų 105.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/kaip-is-buhalterines-apskaitos-duomenu-ivykdyti-gpais-prievoles/