Kaip atpažinti kandidatų motyvaciją?

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Visi norime, kad pas mus dirbtų motyvuoti, siekiantys tikslų ir tinkamai į nesėkmes reaguojantys žmonės. Kai turime vidine motyvacija „degantį“ specialistą, mažiau reikia jį motyvuoti vadovams.

Mokymų metu praktiškai pabūsime ir darbdaviais, ir kandidatais, siekdami rasti geriausius metodus nustatyti kandidatų motyvaciją.

Aistė Mažeikienė – Lektorė yra verslo praktikė, konsultuoja organizacijas nuo 1999 metų. Aistė atlieka kompetencijų įvertinimą, darbuotojų motyvacijos, lojalumo, „slapto kliento“ tyrimus, įdiegia darbuotojų vertinimo sistemą įmonėse. Ji taip pat nustato atrankos ir mokymosi poreikius, sudaro tęstinius mokymosi planus, dalyvauja mokymo efektyvumo vertinime. 92 Aistės straipsniai organizacijų psichologijos tematika publikuoti verslo, mokslo ir populiariuosiuose leidiniuose (1999–2011 m.). Ji turi 9 metų patirtį specialistų ir vadovų atrankos bei „galvų medžioklės“, kompetencijų vertinimo srityje. Be to, ji dėsto „Retoriką“, „Vadovavimo psichologiją“ ir „Žmogiškųjų išteklių valdymą“ dviejose aukštosiose mokyklose. Kaip lektorė turi 13 metų patirtį organizuojant ir vedant verslo, viešųjų bei valstybinių organizacijų darbuotojų mokymus..

Temos:

Diskusija „Kokiais klausimais galima „pamatuoti“ kandidato motyvaciją? Taip pat atsakomybę, patikimumą, sąžiningumą, lojalumą ir kitas sunkiai pamatuojamas savybes?“

Vidinės ir išorinės motyvacijos skirtumai ir jų atpažinimas kandidatų elgesyje. Praktinės užduotys ir situaciniai klausimai.

Kaip reikiamas asmenines savybes patikrinti, remiantis rekomendacijomis?

Kiek galime „pamokyti“, „paruošti“ kandidatą darbui bei sustiprinti motyvaciją atrankos ir adaptacijos proceso metu?

Vadinamoji „psichologinė sutartis“ su kandidatu, kuris tinka, bet kurio motyvacija abejojame.

Adaptacijos proceso svarba tolesnei kandidatų motyvacijai.

_____________________________________________________________________________________________________

Mokymai, diskusija ir praktinės užduotys sudarys (60 procentų mokymų laiko)

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val.
Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs), 14.45–15.00 (kava, arbata, saldumynai)

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-03-13 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių 2019-03-13 09:002019-03-13 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Kaip atpažinti kandidatų motyvaciją?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kaip atpažinti kandidatų motyvaciją? Seminaro data: 2019-03-13 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs), 14.45–15.00 (kava, arbata, saldumynai) Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Kaip atpažinti kandidatų motyvaciją?"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/kaip-atpazinti-kandidatu-motyvacija/