Efektyvus dalyvavimas bankroto procese. Tyčinis bankrotas

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Skolininkui iškėlus bankroto bylą, kreditorius, norėdamas atgauti bent dalį skolos, privalo dalyvauti skolininko bankroto procese. Skolos atgavimo tikimybė priklauso nuo to, kaip efektyviai kreditorius dalyvaus bankroto procedūrose ir ar tinkamai sugebės pasinaudoti teisės aktų teikiamomis teisėmis. Seminaro metu lektorius Marius Tamošiūnas išsamiai aptars pasiruošimo bankroto procedūrai procesą, taip pat pateiks naudingų patarimų, kaip efektyviai dalyvauti kreditorių susirinkimuose ir tinkamai naudotis kreditorių teisėmis, kad būtų maksimaliai išnaudotos visos galimybės atgauti skolą iš bankrutuojančio skolininko.
Seminaro metu taip pat bus skiriamas išskirtinis dėmesys tyčinio bankroto atvejams. Lektorius Egidijus Langys pateikdamas praktinius pavyzdžius aptars, kada bankrotas gali būti pripažintas tyčiniu, kokia atsakomybė gresia atsakingiems asmenims, taip pat nurodys būdus ir priemones, kaip tokiu atveju kreditoriai turėtų elgtis, kad jiems būtų atlyginta patirta žala.

APIE LEKTORIUS. Seminarą veda advokatas Egidijus Langys ir advokatas Marius Tamošiūnas.

Marius Tamošiūnas – specializuotos verslo ginčų advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX partneris. Advokato M. Tamošiūno pagrindinė veiklos ir interesų sritis – sutartiniai ginčai ir ginčai dėl įmonių veiklos ir valdymo, ginčai įmonių bankroto srityje. Nuo 2011 m. Marius Tamošiūnas įgijo teisę teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas.

Egidijus Langys - Mykolo Romerio universitete įgijo teisės magistro laipsnį. Lektorius yra Mykolo Romerio universiteto Mediacijos katedros lektorius, advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris. Pagrindinės Egidijaus Langio veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo, fizinių asmenų bankroto teisė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai (mediacija, arbitražas), šeimos teisė, atstovavimas teismuose..

Temos:

1 dalis. Advokatas Marius Tamošiūnas (10.00–12.15 val.).

 • Sutarčių vykdymas su mokumo problemų turinčia įmone. Įskaitymo ir turto perėmimo iš nemokios įmonės problematika;
 • Pasiruošimas skolininko bankrotui;
 • Bankroto procedūros iniciavimas: klaidos, daromos bankroto bylos iškėlimo procese;
 • Veiksmai po bankroto bylos iškėlimo: kreditorinio reikalavimo pateikimas, kitų kreditorių reikalavimų peržiūra ir ginčijimas;
 • Pirmasis kreditorių susirinkimas ir dalyvavimo jame svarba. Administravimo išlaidų sąmata ir ginčai dėl jos. Informacijos apie bankroto procesą teikimo tvarka;
 • Dalyvavimo bankroto procese strategijos: pasyvus v. aktyvus dalyvavimas;
 • Pagrindiniai kreditorių teisių gynimo „įrankiai“ bankroto bylose.

2 dalis. Advokatas Egidijus Langys (12.30–14.00 val.).

 • Tyčinis juridinio asmens bankrotas;
 • Juridinio asmens vadovo ir dalyvių atsakomybė tyčinio bankroto atveju;
 • Kreditorių teisių gynimo būdai bankrotą pripažinus tyčiniu;
 • Naujausia teismų praktika.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams seminaro kaina 95 Eur + PVM.

Seminaro trukmė: 10.00–14.00 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.15–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).
Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-12-10 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2018-12-10 10:002018-12-10 14:00Europe/VilniusCountline Seminarai: Efektyvus dalyvavimas bankroto procese. Tyčinis bankrotasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Efektyvus dalyvavimas bankroto procese. Tyčinis bankrotas Seminaro data: 2018-12-10 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:00 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.00 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.15–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Efektyvus dalyvavimas bankroto procese. Tyčinis bankrotas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/efektyvus-dalyvavimas-bankroto-procese-tycinis-bankrotas/