Ar visas privalomas deklaracijas užpildėte? Mokesčių mokėtojo prievolės, pasibaigus metams

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Patyrę buhalteriai net ir naktį pažadinti išvardytų visas privalomas deklaracijas. Tačiau kartais suklysta ir profesionalai, ypač kai įmonėje tam tikri sandoriai būna tik atsitiktiniai.
Kaip nepasiklysti deklaracijų gausoje ir kada jas pateikti? Kokie sandoriai turi būti deklaruojami, o apie kokius pranešti nereikia? Ar verta, apskaitoje užregistravus tam tikrą sandorį, įvertinti jo deklaravimo prievoles ir iš karto pasižymėti priminimą darbo knygoje apie būsimų deklaracijų teikimą?
Kaip, pateikiant patikslintas deklaracijas, atlikti reikiamus koregavimus apskaitoje ir juos atspindėti atskaitomybėje? Kas keisis po 2020 metų, tikslinant mokesčių deklaracijas?
Pradedantiesiems buhalteriams apžvelgsime deklaracijų teikimo kalendorių ir priminsime dažniausiai daromas klaidas.
Šis seminaras skirtas visiems ir visų įmonių buhalteriams.

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Temos:

• GPM deklaravimas: GPM312 forma – nauja deklaracija, sujungianti A ir B pajamų klasių buvusias dvi. Pildymo ypatumai.
• Nekilnojamojo turto mokesčio forma KIT711 ta pati. Tačiau dažnai pamirštama, jog tam tikrą turtą reikia įtraukti, ypač kai turtas buvo tik nuomotas ar panaudos būdu naudojamas ilgiau nei vieną mėnesį.
• Aplinkos teršimo deklaracijų FR0521, FR0522, FR0523, FR0524 pildymo ypatumai. Papildoma kontrolinė informacija jau yra pateikta GPAIS’e – kaip nesuklysti?
• Pelno mokesčio deklaracija: formų PLN204, PLN204A, PLN204N pildymo dažniausiai daromų klaidų apžvalga. Papildomos formos FR0528, FR0438: kada jas reikia pateikti. Kas privalo turėti sandorių kainodaros politiką? Avansinio pelno mokesčio deklaracija FR0430.
• Metinė PVM deklaracija FR0516: kas ją privalo pateikti?
• FR0711 forma – juridinių asmenų duomenys apie sandorius su fiziniais ir užsienio juridiniais asmenimis. Kokie tai sandoriai?
• Suteikėte paramą – kokios deklaravimo prievolės? PLN204 ir FR0478 formų pildymo ypatumai ir kontrolė.
• Mokesčių administravimo įstatymo naujovės: kaip dėl jų keisis deklaracijų tikslinimo laikotarpis? Kokie mokesčių mokėtojai bus tikrinami už 3 paskutinius metus, o kurie – už 5 ar 10 metų?

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.
Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-01-24 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Į kalendorių 2019-01-24 10:002019-01-24 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Ar visas privalomas deklaracijas užpildėte? Mokesčių mokėtojo prievolės, pasibaigus metamsUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Ar visas privalomas deklaracijas užpildėte? Mokesčių mokėtojo prievolės, pasibaigus metams Seminaro data: 2019-01-24 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Ar visas privalomas deklaracijas užpildėte? Mokesčių mokėtojo prievolės, pasibaigus metams"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
be pietų 105.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/ar-visas-privalomas-deklaracijas-uzpildete-mokesciu-moketojo-prievoles-pasibaigus-metams/